Media

Szanowni Państwo,

informujemy, że Państwa dane osobowe są wykorzystywane dla potrzeb niezbędnych do zawarcia i wykonania umowy (usługi) na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EcoEnergy Sp. z o.o. Sp. K. ul. Strzegomska 138/4, 54-429 Wrocław.

Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich modyfikowania.

Oświetlenie wnętrz ma niemałe znaczenie. Dobrze zaplanowane może zdziałać cuda: zwiększyć małe pomieszczenie i podwyższyć te niskie, stworzyć nastrojowy klimat lub mobilizować do pracy. A gdy jest zbyt słabe i/lub źle rozmieszczone, potrafi wyrządzić wiele szkody, zarówno aranżacji jak i użytkownikom wnętrza. W poszczególnych pomieszczeniach wykonujemy różne czynności, dlatego potrzebujemy w nich różnego oświetlenia. Podstawą…

Kuchnia to nie tylko miejsce przygotowywania posiłków, to także miejsce, gdzie spotyka się cała rodzina, je i rozmawia – prawdziwe serce domu. To w kuchni, zaraz po sypialni, spędzamy statystycznie najwięcej czasu. Dlatego dobór właściwego oświetlenia w tym pomieszczeniu to podstawa. Rodzaj źródła światła i lamp należy wybrać kierując się nie tylko estetyką i dekoracyjnością,…

Nie zawsze zdajemy sobie sprawę z tego, jak duży wpływ na nasze życie ma oświetlenie. Od sztucznego światła może zależeć samopoczucie, a nawet zdrowie! Rozsądnie operując światłem, możemy osiągnąć zdumiewające efekty. Warto pamiętać, że źródła światła mogą m.in spełniać rolę dekoracyjną i budować atmosferę pomieszczenia. Ostatnio w ofertach producentów pojawia się coraz większy wybór źródeł…

Plakat

Już w następny weekend w Dobroszycach odbędzie się I Dobroszycki Jarmark Bożonarodzeniowy. Z przyjemnością zobaczymy, w jaki sposób wykorzystano nasze taśmy:)

Okładka

W numerze 5/2015 czasopisma Rynek Elektryczny w dziale zbliżenia, znajdziemy wywiad z Panem Krzysztofem Hermanowiczem, dyrektorem Sprzedaży EcoEnergy.
Poniżej do pobrania treść artykułu.

Od dnia 01.08.2015 r. jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem marki VARTA. Poniżej ulotka informacyjna.

W numerze 2/2015 Rynku Elektrycznego na stronach 44-45 możemy znaleźć artykuł pod tytułem "Laboratorium oświetleniowe EcoEnergy", a w nim informację na temat laboratorium mieszczącego się w Polsce jak również w Chinach oraz badań jakie są w nich wykonywane.

"Firma EcoEnergy posiada fabrykę w Chinach w prowincji Guangdong. Mieści się tam także specjalistyczne laboratorium zajmujące się badaniami nad LED-ami. Naukowcy przeprowadzają w nim obserwacje dotyczące następujących parametrów: napięcia, prądu, mocy, THD, PF, a także prowadzą prace nad zaburzeniami elektromagnetycznymi oraz związanymi ze strumieniem świetlnym, temperatur barwową, CRI, zmianę temperatury w czasie. Laboratorium testuje także akumulatory."

Jeżeli chcesz więcej przeczytać na ten temat zachęcamy do pobrania artykułu w całości.

Przełom jesienno-zimowy jest dobrym momentem na metamorfozę. Nie chodzi tu tylko o nową fryzurę, poprawę sylwetki, ale także zmiany w naszym otoczeniu - firmie czy domostwie. Wystrój wnętrza oraz jego oświetlenie pozwalają nam czuć się bezpiecznie i komfortowo.

Firma EcoEnergy ma w swojej ofercie szeroką gamę energooszczędnych lamp LED typu MR16, będących zamiennikami żarówek halogenowych w oprawach punktowych czy downlight. Dzięki wysokiej wydajności pozwalają one zredukować zużycie energii, a tym samym zmniejszyć koszty oświetlenia, zachowując wysoką jakość światła. Oferta firmy EcoEnergy zawiera szereg nowoczesnych źródeł światła wykonanych w technologii LED. Wśród nich są…