O nas

Firma EcoEnergy dostarcza nowoczesne technologie i gotowe rozwiązania dla Twojego domu i firmy, nie zapominamy przy tym o środowisku naturalnym. Udostępniamy innowacyjne rozwiązania i czynimy Twoje życie wygodniejszym. Pracujemy z pasją i szacunkiem dla natury i człowieka.

Dbamy o środowisko naturalne

Nasze produkty dzięki zaawansowanej technologii LED przyczyniają się do zmniejszonego zapotrzebowania na energię zarówno domów, biur, hal przemysłowych i innych instytucji. Zastosowane w naszych produktach diody LED różnego typu sprawiają, że nasze produkty pobierają średnio od 7 do 10 x mniej energii elektrycznej od tradycyjnych odpowiedników, przy jednoczesnym zachowaniu ilości emitowanego światła i radykalnemu zmniejszeniu temperatury pracy źródła światła. Przekłada się to nie tylko na zmniejszenie wydatków na energię elektryczną, ale również na zmniejszenie emisji dwutlenku węgla do atmosfery produkowanego przez elektrownie.

Minimalizujemy wydatki na energię elektryczną

Zastosowana w naszych produktach technologia LED wysokiej jakości i bardzo dużej wydajności pozwala na zmniejszenie zużycia energii elektrycznej nawet do 10x! Za przykład może posłużyć LEDówka o mocy 10W i wydajności świetlnej sięgającej 900 lm. Tradycyjny odpowiednik LEDówki (żarówka żarowa 75W o wydajności 900 lm) pobiera 7,5 x więcej energii, której około 90% przetwarzane jest nie na światło, tylko na ciepło - stąd wysoka temperatura pracy tradycyjnej żarówki.Technologia LED pozwala na zminimalizowanie strat energii, co za tym idzie większość energii dostarczanej żarówce LED przetwarzana jest nie na ciepło a na światło.

LEDówka marki EcoEnergy w porównaniu do tradycyjnej żarówki zużywa 7,5 x mniej energii elektrycznej, jej żywotność jest ponad 4 x dłuższa przy jednoczesnym zachowaniu takiej samej ilości światła emitowanego przez żarówkę!

Nieustannie udoskonalamy nasze produkty

Technologia LED jest obecnie najbardziej wydajną i najszybciej rozwijającą się gałęzią przemysłu oświetleniowego na świecie. Nieustanne pracujemy nad udoskonalaniem naszych produktów, zwiększaniem ich wydajności i trwałości. Posiadamy nowoczesne laboratorium badawcze, techniczne i konstrukcyjne. Kadra wykwalifikowanych inżynierów, z pasją tworzy nowe rozwiązania technologiczne stosowane w naszych produktach. Dzięki zoptymalizowaniu procesu produkcyjnego nasze produkty charakteryzują się nie tylko nowoczesnym designem, ale również bardzo wysoką wydajnością i umiarkowaną ceną co czyni je ogólnodostępnymi.

Zespół EcoEnergy